StorMagic SvSAN Advanced Edition

04/12/2018

Zdobądź bezpłatnie dowolną licencję SvSAN Advanced StorMagic.

Z przyjemnością ogłaszamy, że nadchodzące wydanie SvSAN 6.2 będzie zawierało szyfrowanie danych. Będzie ono ogólno dostępne już w następnym miesiącu. Szyfrowanie danych stanie się standardową cechą SvSAN Advanced Edition i zapewni klientom bezpieczeństwo danych. W prosty, opłacalny i elastyczny sposób wyeliminuje potrzebę szyfrowania w systemie operacyjnym lub warstwy hypervisor.

Dla lepszego wystartowania, StorMagic prowadzi promocję do 31 maja 2018 roku. Twoi klienci mogą otrzymać dowolną licencję SvSAN Advanced bezpłatnie, jeśli zastąpią już istniejącą pamięć masową lub rozwiązanie hiperkonwergiczne. Wymagany jest tylko zakup 3-letniej konserwacji i wsparcia technicznego SvSAN.

Skorzystaj z tej limitowanej promocji. Twórz jeszcze bardziej przystępne cenowo rozwiązania HCI we współpracy ze sprzedawcą serwera wybranym przez klientów i zastępuj przestarzałe wdrożenia SDS / HCI za pomocą prostego i niezawodnego rozwiązania opartego na StorMagic SvSAN.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: link

Dodatkowe zasoby:

Podczas Konferencji RSA 2018 w San Francisco 16-20 kwietnia, można było spotkać przedstawicieli StorMagic na stoisku Fornetix #741 South. W trakcie wydarzenia CMO StorMagic, Bruce Kornfeld przedstawił prezentację "Dane w restrykcji: najlepsze praktyki dla hiperkonwergentnych środowisk".

Top